Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Uwaga uczniowie, wracamy do pracy na ostatni tydzień I-ego semestru zgodnie z poniższym planem.

Poniżej zamieszczamy plik w formacie pdf zawierający plan pracy szkoły w dniach 25.01-29.01.2021  r.

Kliknij tutaj !

Przedstawiamy film przygotowany przez naszych uczniów z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku z powodu epidemii COVID-19 nakręciliśmy film przybliżający polskie tradycję świąteczne. Program zorganizował Pan Mariusz Iwaniuk a nagraniem i montażem video zajął się Pan Przemysław Miścikowski.  Uczniowie, którzy wzięli udział w filmie to: Piotr Wieczorek - 3TR, Szymon Windolf - 3TB, Sylwia Kołacz - 2TR, Joanna Świetlicka - 2TBp, Agata Wichowska - 3TB, Krzysztof Dykty - 3TS, Natalia Michalczyk - 1TRW, Maja Ziółkowska - 4TR, Katarzyna Miłkowska - 3TRW.

W związku z nowelizacją Rozporządzenia MEN z dnia 24 listopada 2020 r. od 30 listopada 2020 r. mogą być prowadzone zajęcia w ramach praktycznej nauki zawodu w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo. Dotyczy to szkół prowadzących kształcenie zawodowe, centrów kształcenia zawodowego oraz placówek kształcenia ustawicznego realizujących praktyczną naukę zawodu w ramach kształcenia zawodowego lub ustawicznego.

Poniżej zamieszczamy plik w formacie pdf zawierający plan pracy szkoły w dniach 30.11-22.12.2020 r.

Kliknij tutaj !