Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

30 kwietnia br. odbyło się zakończenie nauki w klasach czwartych technikum. Pani Dyrektor Ewa Grzybowska przekazała życzenia uczniom poszczególnych klas i wraz z wychowawcami wręczyła nagrody książkowe oraz dyplomy uczniom, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce, zachowaniu i sporcie. Życzymy wszystkim absolwentom pomyślności oraz sukcesów!

Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/22  i przyjdź do Nas. Czekamy na Ciebie. Szczegóły tutaj.

W naszej szkole rusza innowacja pedagogiczna „Zawodowo w przyszłość”. Program realizowany będzie w technikum budownictwa, którego celem jest nauka wykonywania dokumentacji technicznej w oparciu o rozszerzony program ArCon 20 - narzędzie CAD do tworzenia projektów architektonicznych. Wsparciem objętych będzie 30 uczniów (15 dziewcząt i 15 chłopców) kształcących się w tym zawodzie. Uczniowie będą objęci szkoleniem, po którym uzyskają stosowne certyfikaty potwierdzające uzyskanie dodatkowych umiejętności zawodowych:

1. Szkolenie zewnętrzne dla dziewcząt: „OGRODOWE METAMORFOZY - WARSZTAT STYLIZACJI OGRODU”
  2. Szkolenie zewnętrzne dla chłopców: „OBSŁUGA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH Z MECHANICZNYM NAPĘDEM PODNOSZENIA Z WYŁĄCZENIEM SPECJALIZOWANYCH – KATEGORIA II WJO – CZĘŚĆ TEORETYCZNA I PRAKTYCZNA”
Ponadto do nauki szkoła otrzymała pomoce i materiały do zajęć:
• mobilne stacje robocze,
• oprogramowanie CAD - ArCon20.