22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Nasza delegacja ze sztandarem szkoły uczestniczyła w niedzielę 14 kwietnia 2024r w uroczystości z okazji 84. rocznicy zbrodni katyńskiej.  Pierwsza część obchodów rozpoczęła się Mszą świętą w parafii św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim,  później uroczyście wszyscy przeszli pod pomnik na początku miasta, gdzie posadzono dąb pamięci. Zaprosili nas: Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Przewodniczący Rady Miejskiej, Prezes Zarządu Głównego w Warszawie Związku Oficerów Rezerwy RP, Dowódca 2. Mazowieckiego Pułku Saperów.

 

Facebook