Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Logowanie do dziennika elektronicznego

W dniu 26.01.2023r. na warsztatach szkolnych odbyło się  kolejne z cyklu szkoleń firmy Milwaukee.

Zakres szkolenia obejmował elektronarzędzia do polerowania lakieru, smarownice, oświetlenie warsztatowe, kamery inspekcyjne oraz klucze udarowe. Po, krótkim wstępie o historii firmy, budowie baterii, systemie one key i  obsłudze  elektronarzędzi, uczniowie sami mogli przetestować elektronarzędzia. W szkoleniu wzięły udział klasy o kierunku Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych.

Dnia 25.01.2023 odbyło się szkolenie z zakresu obsługi narzędzi firmy Milwaukee® o tematyce: Narzędzia do suchej zabudowy i nie tylko. Obejmowało ono obsługę nowoczesnych bezprzewodowych narzędzi do suchej zabudowy oraz innych prac budowlanych. W szkoleniu wzięły udział klasy w zawodach: technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie oraz klasa branżowa 1 stopnia "Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie". Dziękujemy za szkolenie i czekamy na następne.

Fotorelacja na Facebooku

Dnia 22.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Podziękowania dla uczniów naszej szkoły