Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Miło nam poinformować, że Mateusz Biernat tegoroczny absolwent naszej szkoły podczas 49. Paralekkoatletycznych Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 14.05-16.05.2021 r. w Bydgoszczy zdobył 1 złoty i 1 brązowy medal. W dniu 14.05.2021 r. w konkursie rzutu dyskiem kategorii F56/57 Mateusz zwyciężył posyłając dysk na odległość 31,55 m. Uzyskał jednocześnie tytuł Mistrza Polski w tej konkurencji. W dniu 15.05.2021 r. podczas konkursu pchnięcia kulą również kategorii F 56/57 zajął trzecie miejsce wynikiem 8,76 m.
Przed Mateuszem jako członkiem kadry narodowej bardzo ważny start podczas Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 1-5.06.2021 r. również w Bydgoszczy. Życzymy sukcesów!

Kolejny rok Rada Rodziców przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim przyznała stypendia za szczególne osiągnięcia dydaktyczne. Uczniowie, którzy wypracowali średnią ocen powyżej 5,0 oraz wzorowe zachowanie a nie otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów ani stypendium Starosty Powiatu, zostali nagrodzeni przez naszą Radę Rodziców. Tegoroczni stypendyści to:
  1. Patryk Stecki, kl IVtb - śr. 5,43
  2. Agata Wichowska, klasa IItb - śr.5,29
  3. Kamila Górecka, kl IVtb - śr.5,15
  4. Szymon Windolf, kl II tb - śr. 5,07

Stypendystom gratulujemy, życzymy udanego wypoczynku i dalszych sukcesów a rodzicom dziękujemy za sfinansowanie tych nagród.

Uczennica klasy III technikum zawodowego za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymała stypendium Starosty Powiatu Nowodworskiego. Dnia 30 czerwca 2020r nastąpiło uroczyste wręczenie, stypendium wręczył wicestarosta powiatu p. Paweł Calak.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły  Piotr Tekliński został laureatem II ETAPU Konkursu Young Car Mechanic 2020. Ze względu na panujące w kraju obostrzenia dyplom wraz z upominkami został przesłany przez organizatora konkursu do szkoły gdzie zostały wręczone laureatowi przez Dyrekcję i p. Marcina Grzechnika. Piotrkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!