22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Szanowni Państwo,

Podczas LXVI sesji Rady Powiatu Nowodworskiego, powiatowi radni jednogłośnie podjęli uchwałę o utworzeniu Młodzieżowej Rady Powiatu Nowodworskiego oraz nadaniu jej statutu.

Młodzieżowa Rada Powiatu  w obecnym założeniu będzie składała się z 19 radnych, a jej kadencja będzie trwała 2 lata. Ma pełnić funkcję opiniotwórczą, edukacyjną i ma być głosem młodzieży powiatu nowodworskiego. Dorośli radni powiatowi będą mogli podejmować uchwały na podstawie propozycji Młodzieżowej Rady.

W dniu 10 kwietnia br. Starosta Nowodworski zarządził wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Nowodworskiego oraz powołał powiatową komisję wyborczą. Uprzejmie prosimy o wsparcie w zakresie przeprowadzenia wyborów w Państwa okręgu.

w załączeniu znajdą Państwo niezbędne materiały.

 

Akt prawny

Zarządzenie

Plakat

 

Facebook