5 kwietnia br. na terenie warsztatów odbyło się szkolenie firmy Weber SAINT – GOBAIN dla uczniów technikum budowlanego oraz szkoły branżowej I stopnia. Cześć teoretyczną przeprowadził doradca techniczny Sławomir Nastarewicz. Tematem szkolenia były kompleksowe systemy podłogowe. Uczniowie dowiedzieli się jakich produktów należy użyć by prawidłowo wykonać podłogę ijak wykonać odpowiedni podkład. Część praktyczna poprowadził instruktor Andrzej Krawczyk. Każdy z obecnych mógł spróbować wykonać podkład podłogowy. Na szkoleniu obecny był Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak. Dziękujemy firmie Weber Saint Gobain za przeprowadzenie szkolenia.