22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

21. marca w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY! Gimnazjaliści i uczniowie Szkół Podstawowych tłumnie przybyli do naszego technikum, mieli dzień pełen wrażeń. Na rozgrzewkę przywitał ich występ naszego kabaretu. Uczniowie przygotowali przybyłym gościom prezentacje, film i przedsmak tego co czeka ich w naszej szkole. Zapoznali przybyłych gości z bazą szkoły, najważniejszymi wydarzeniami oraz licznymi osiągnięciami uczniów naszej szkoły w różnych dziedzinach. Goście zostali oprowadzeni po szkole i szkolnych warsztatach. Zobaczyli oni pracownie, wyposażenie szkoły oraz wspaniałą prezentację pojazdów przygotowaną przez nauczycieli i uczniów technikum samochodowego. Goście mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnym nastawieniem. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę.

Facebook