22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Eliminacje regionalne (mazowieckie) odbyły się w Nowym Dworze Mazowieckim w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1, ul. Górska 39 w nowo wybudowanych warsztatach szkolnych. Brało udział 7 szkół w zespołach 2 osobowych. Olimpiada składa się z dwóch części:- teoretycznej testowej, w której uczniowie zmierzyli się z 40 pytaniami z wiedzy zawodowej z zakresu kwalifikacji B.18 murarsko – tynkarskiej. Po części teoretycznej przystąpili do zadania praktycznego, w którym musieli wymurować słup z cegły pełnej wysokości 7 warstw według dokumentacji technicznej. W olimpiadzie wzięły udział następujące szkoły:

  • Technikum Budowlane Warszawa ul.Górnośląska ,
  • Technikum Architektoniczno – Budowlane Warszawa ul. Przyrynek,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Tomaszowa Mazowieckiego,
  • Zespół Szkół Budowlanych z Włocławka,
  • Zespół Szkół Zawodowych z Góry Kalwarii,
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 ul. Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Centrum Kształcenia Praktycznego z Warszawy ul. Mińska

Poziom uczestników był bardzo wysoki i wyrównany ,ułamki punktów zdecydowały o zwycięstwie .ZSZNr 1 zajął IV miejsce różnicą 0,5 punkta. Uczniowie Jan Wyrzykowski oraz Michał Nowak otrzymali fajne nagrody i wyróżnienia. Nagrody dla uczestników Olimpiady ufundowali sponsorzy: Starosta Powiatu Piaseczyńskiego, Starosta Powiatu Nowodworskiego. Sponsorami olimpiady byli również Firma Weber Saint- Gobain, Kubala, EKO- DOM.

Facebook