22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Dnia 12 lutego 2019 w naszej szkole odbyły się po raz pierwszy w naszej historii egzaminy z kwalifikacji zawodowych dla zawodów technik mechanik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych na nowych warsztatach szkolnych. Dotychczas nasi uczniowie byli zmuszeni do składania takich egzaminów w ośrodku w Mińsku Mazowieckim. Obecne wyposażenie naszej bazy dydaktycznej spełnia wymagania CKE czyli pozwala na przeprowadzanie w/w egzaminów. 

W tym dniu umiejętności swoje sprawdzali uczniowie 3 klasy technikum pojazdów samochodowych z kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Zdający składali egzamin w obecności komisji składającej się min. z egzaminatora.
Zapoznanie ze stanowiskiem egzaminacyjnym oraz instrukcją stanowiskową na fotorelacji.

Facebook