15 listopada 2018 r. w warsztatach szkolnych naszej szkoły w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2018 Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim zorganizował spotkanie z lokalnymi pracodawcami. Na poziomie europejskim wydarzenie jest włączone w Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych, a EDP 2018 są jednym z jego komponentów. Motto tegorocznego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, podobnie jak w ubiegłym roku brzmi: „Odkryj swój talent". Celem organizacji Europejskich Dni Pracodawców 2018 jest zaprezentowanie młodzieży perspektyw przyszłej pracy i zachęcenie do zatrudnienia na lokalnym rynku pracy oraz wspieranie współpracy przedsiębiorstw z instytucjami sektora edukacji. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły, którym zaprezentowały się firmy: ILS Sp. z o.o. należąca do Grupy Inter Cars Sp. z o.o., Model Opakowania Sp. z o.o., Artixen.net Sp. z o.o., Omega It Consulting S.C., Fundacja Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi – właściciel marki Other Media, Best Leaders Group należący do MH&CR MANAGEMENT Sp. z o.o. Na zakończenie spotkania nasi uczniowie zaprezentowali pracodawcom swoje umiejętności zawodowe.