22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

„Hatek” jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji drewnianych. Na rynku istnieje od 2003 roku, oferuje bogate doświadczenie, fachowość i wiedzę z zakresu budownictwa w technologii drewnianej. Do produkcji używają najwyższej jakości tarcicę czterostronnie struganą, sortowaną maszynowo pod względem wytrzymałościowym. Oferują wszystkie fazy realizacji inwestycji, zaczynając od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, transport, na montażu konstrukcji kończąc.

Facebook