22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

 

 

W naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Na okolicznościowej akademii pani dyrektor powitała starostę Powiatu Nowodworskiego Magdalenę Biernacką, wicestarostę Pawła Calaka, nauczycieli  oraz młodzież. Pani dyrektor podziękowała pedagogom za pracę.  Życzenia złożyli też starosta Magdalena Biernacka i wręczyła nauczycielom okolicznościowe nagrody. Młodzież zaprezentowała krótki program artystyczny, na którym mogliśmy zobaczyć zabawne , śmieszne, jak i poważne scenki z życia szkoły.

Facebook