22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

16 października klasa IItb Technikum Budowlanego oraz klasy branżowe It i IIt Montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wraz z opiekunami odbyli pieszą wycieczkę do betoniarni firmy KRUSZBUD. Celem tej wycieczki było poznanie procesu produkcji betonu oraz bloczków betonowych. Właściciel opowiedział  o firmie oraz procesie powstawania betonu. Produkcja betonu towarowego opiera się na nowoczesnym i w pełni skomputeryzowanym węźle firmy Arcen z wykorzystaniem wyłącznie materiałów produkcyjnych polskiego pochodzenia. Młodzież zobaczyła również proces produkcji bloczków betonowych.

Facebook