22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 9 września w warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie produktowe z taśm malarskich Scotch Blue firmy 3M Poland Sp. z o.o. dla klas technikum budowlanego. Szkolenie przeprowadzili zaproszeni przez Nas specjaliści z zakresu taśm malarskich Scotch Blue z firmy 3M. Młodzież została podzielona na trzy grupy 25-cio osobowe, każda grupa uczestniczyła w szkoleniu teoretycznym, które odbywało się w auli warsztatów szkolnych następnie na warsztatach dzieliliśmy się na grupy pięcioosobowe i w przygotowanych boksach pod okiem gości braliśmy czynny udział w przygotowywaniu powierzchni przed malowaniem z wykorzystaniem taśm Scotch Blue jak i innowacyjnego urządzenia Hand-Masker do zabezpieczania powierzchni. Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników otrzymał materiały szkoleniowe firmy 3M. Dziękujemy za przekazaną nam wiedzę i oczekujemy na dalszą współpracę.

 

Facebook