22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

10 czerwca 2024r. w sali konferencyjnej w budynku warsztatowym z inicjatywy Pani B. Krysiak odbyło się spotkanie uczniów wszystkich klas budowlanych: 1TB, 1TRW, 2TB, 2TRW, 3TB, 3TRW, 4TB oraz 4TRW, przedstawicieli klas branżowych oraz nauczycieli uczących budownictwa. Tematem spotkania było podsumowanie roku szkolnego klas budowlanych. Pani Dyrektor E. Grzybowska w ciepłych słowach podziękowała uczniom oraz nauczycielom za ciężka pracę w roku szkolnym 2023/24.

Na początek przedstawione zostały prezentacje, przygotowane przez uczniów klas 3TB_3TRW oraz 4TB_4TRW. Dotyczyły wycieczki produkcyjnej uczniów w specjalistycznym zakładzie prefabrykacji żelbetu w Toruniu.

Następnie uczniowie klas 2TB i 2TRW  przedstawili wykonane przez siebie w programach graficznych cadowskich projekty architektoniczne domów, prezentowane także w 3D. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali dyplomy i certyfikaty wystawione przez firmy zewnętrzne, które prowadziły w ciągu roku szkolnego szkolenia klas budowlanych, przede wszystkim przez firmy ATLAS oraz KUBALA. Certyfikaty wręczała uczniom Pani Dyrektor E. Grzybowska i J. Trybuch.

 

Facebook