22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniach 19 maja do 1 czerwca br. 16 uczniów technikum informatycznego oraz 15 uczniów technikum pojazdów samochodowych wzięło udział w projekcie staży zagranicznych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000135318 współfinansowanym przez Unię Europejską. 

Uczniowie odbywali praktyki zawodowe u włoskich pracodawców. W ramach programu kulturowego odbyły się wycieczki do Rzymu, Asyżu i Perugi. Ponadto uczniowie poznawali kulturę, język i obyczaje lokalnych mieszkańców podczas spacerów po miejscowościach Grottammare, Ascoli Piceno oraz San Benedetto.

 

Facebook