22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniach 7-20 kwietnia br. 12 uczniów technikum budownictwa i robót wykończeniowych w budownictwie oraz 7 uczniów technikum reklamy wzięło udział w projekcie o numerze 2023-1-PL01-KA121-VET000147446 współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Akredytacji Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe realizowanym przez Fundację Ku Pomocy.  

W ramach stażu uczniowie odbywali praktyki zawodowe u greckich pracodawców. Ponadto zwiedzali klasztor w Meteorach, zabytki w Salonikach oraz okolicznych miejscowościach: Skotina, Platamonas, Leptokarii, Litochoro - Wąwóz Enipeas.  Uczniowie poznawali język, kulturę i tradycję uczestnicząc w wieczorze grackim oraz rozwijali umiejętności językowe.

 

Facebook