22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 17-05-2024 na warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie przeprowadzone przez firmę Knauf, w którym wzięły udział klasy branżowe: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz Monter stolarki budowlanej. Zajęcia obejmowały część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej uczniowie zapoznali się z historią powstania firmy Knauf oraz z jej asortymentem dotyczącym suchej zabudowy. Pan Dariusz Kulinowski, specjalista ds. szkoleń, zaznajomił naszych uczniów z rodzajami płyt gipsowo-kartonowych, cementowych czy gipsowo- włóknowych, systemami suchej zabudowy, sposobami montażu. Uczniowie mogli również na podstawie próbek materiałowych przekonać się o różnicy w strukturze i budowie różnorodnych płyt oferowanych przez firmę. Prezentacja multimedialna dodatkowo urozmaiciła szkolenie oraz zainteresowała uczniów tą tematyką. W części praktycznej uczniowie zapoznali się z akcesoriami stosowanymi w suchej zabudowie. W trakcie drugiej części uczniowie poznali sposoby łączenia wieszaków z profilami. Dziękujemy za szkolenie, na którym przekazano młodzieży wiele cennych informacji. Dziękujemy również za materiały przekazane przez firmę Knauf.

 

Facebook