22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Z dumą informujemy, że już po raz trzeci otrzymaliśmy sprzęt w ramach projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego", realizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. W bieżącym roku szkolnym otrzymaliśmy nowe komputery z urządzeniami peryferyjnymi do pracowni informatyki. Nowoczesne wyposażenie pracowni pozwoli nauczycielom w nowatorski sposób prowadzić zajęcia z informatyki a uczniowie będą mieli możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie.

 

Facebook