22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Dnia 07.11.2023r wybrani uczniowie Technikum Samochodowego oraz Branżowej Szkoły pierwszego stopnia Mechanik Pojazdów Samochodowych, wzięli udział w branżowym szkoleniu Firmy Erling. Uczniowie zapoznali się z najnowszymi produktami jakie Firma Erling ma w swojej ofercie oraz następnie podczas ćwiczeń wykorzystali te produkty w praktyce. Pod koniec szkolenia na każdego z uczestników czekał drobny upominek od Firmy Erling.

 

Facebook