22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

17 października, przy pięknej pogodzie, w Zespole Szkół w Komornicy odbyły się rejonowe indywidualne biegi przełajowe. Uczniowie z powiatów nowodworskiego, legionowskiego, wołomińskiego, piaseczyńskiego oraz otwockiego rywalizowali na dystansach 1500 metrów - dziewczęta i 2000 metrów - chłopcy.

W zawodach wzięło udział prawie 200 uczniów - w każdej grupie wiekowej po około 40 zawodników (dziewcząt i chłopców).

Naszą szkołę reprezentowali :

Julita Stańczak

Aneta Zawadzka

Filip Bryśkiewicz

Mikołaj Barczak

Konrad Żbikowski

Filip Stępięń

 

Nasza młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując lokaty w środku stawki.

Na szczególną uwagę zasługuje postawa Julity Stańczak. Nasza uczennica, mimo że była w czołówce i miała realne szanse na miejsce w pierwszej dziesiątce biegu, pomogła (udzieliła pierwszej pomocy) zawodniczce z innego powiatu, która na trasie doznała kontuzji. Za taką postawę organizatorzy przyznali Julicie nagrodę FAIR PLAY, dekorując ją złotym medalem....BRAWO

 

Facebook