22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Egzamin poprawkowy z matematyki – 28 sierpnia 2023r godz. 9.00.

 

Egzamin poprawkowy z języka polskiego, języka angielskiego, historii, biologii, geografii, informatyki, reklamy w systemie marketingu, eksploatacji środków transportu drogowego, technologia systemów suchej zabudowy, podstaw budowy maszyn, podstawy reklamy, techniki wytwarzania, podstawy konstrukcji maszyn, programowania aplikacji internetowych – 28 sierpnia 2023r godz. 11.00.

Facebook