22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W piątek 23 czerwca br. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu przypomniała najważniejsze osiągnięcia uczniów, wspólne działania i wydarzenia szkolne. Następnie wraz z wychowawcami nagrodziła uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Gościliśmy również Panów Starostę i Wice Starostę Powiatu Nowodworskiego oraz Panią Kierownik Wydziału Obsługi Szkół i Edukacji.

Życzymy spokojnych, pogodnych wakacji.

 

Facebook