28 kwietnia 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla pięciu klas czteroletniego technikum zawodowego. Pożegnaliśmy historyczny rocznik - uczniów po gimnazjum. Nasi absolwenci wysłuchali przemówienia Pani Dyrektor Ewy Grzybowskiej oraz listu od Starosty i Wicestarosty Nowodworskiego. Stypendium za najlepsze wyniki w nauce ufundowane przez Starostwo Nowodworskie otrzymała Maja Noceń. Przekazał je Wicestarosta Pan Paweł Calak.

Był to czas wspomnień, wzruszeń, podziękowań i życzeń. Mamy nadzieję, że czas spędzony w murach naszej szkoły na długo zagości w pamięci naszych absolwentów, a zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą im spełniać marzenia i realizować wszystkie wyznaczone sobie cele.