22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej
Dnia 30.03.2023r., na warsztatach szkolnych ZSZ nr 1 gościliśmy Akademię Dekarstwa Łupkowego. Przedstawiciel firmy przeprowadził szkolenie na temat sposobów pozyskiwania i obróbki łupka dachowego. W szkoleniu wzięli udzial uczniowie klas technikum budowlanego, technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz branżowych I stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. Dziękujemy za przekazaną wiedzę.

Facebook