Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Chcąc podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, 20 grudnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe, w zaprzyjaźnionym ze szkołą domu opieki „Marion” w Krubinie.

Jasełka w wykonaniu młodzieży wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew kolęd uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali drobny poczęstunek i zostali zaproszeni na zwiedzanie ośrodka. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i pensjonariuszy Domu Opieki.