22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 08.12.2022 r., na Warsztatach Szkolnych ZSZ nr 1, odbyło się szkolenie firmy Atlas o tematyce: Roboty wykończeniowe – profesjonalne rozwiązania systemowe. W szkoleniu wzięły udział klasy 3TB - technik budownictwa, 3TRW – technik robót wykończeniowych w budownictwie, 3t – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Omówiono zestaw produktów do suchej zabudowy, który został wykorzystany w części praktycznej szkolenia do montażu płyty g-k na ścianie. Młodzież czynnie brała udział w szkoleniu, za co została nagrodzona upominkami. Dziękujemy i czekamy na następne szkolenia.

Fotorelacja na Facebooku

 

Facebook