22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 21.11.2022 r. uczniowie klasy 1m odbyli szkolenie teoretyczno-praktyczne z przedstawicielem firmy SOUDAL, panem Jarosławem Zielińskim. Tematem szkolenia było zastosowanie pianki poliuretanowej w montaż stolarki. Uczniowie podczas zajęć mieli możliwość zapoznania się z różnymi rodzajami pianki poliuretanowej do montażu stolarki i ich właściwościami, a także sposobami usuwania pianki z ram okiennych i drzwiowych. Ponadto młodzież poznała zasady użytkowania, czyszczenia i konserwacji pistoletów do pian poliuretanowych.

Fotorelacja

Facebook