22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W ramach współpracy z firmą KUBALA, w dniu 24-11-2022, uczniowie klas w zawodach: technik robót wykończeniowych w budownictwie, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz monter stolarki budowlanej, uczestniczyli w szkoleniu autorskiego projektu Akademia Dobrej Praktyki, przeprowadzonego przez M. Piechutę i D. Zycha. Młodzież poznała sposoby nanoszenia gładzi gipsowych. Dziękujemy firmie Kubala za poświęcony czas i czekamy na kolejne spotkanie. 

Fotorelacja

Facebook