22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 02.11.2022 odbyło się szkolenie z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów ciężarowych.

Uczniowie klas Branżowej Szkoły I-go Stopnia w zawodzie kierowca mechanik, na przykładzie pojazdów marki SCANIA oraz MAN, zapoznali się z budową oraz rozmieszczeniem poszczególnych elementów i układów pojazdu. Omówione zostały również aspekty związane z eksploatacją i serwisowaniem samochodów ciężarowych.

Absolwenci naszej szkoły Sebastian Kobuszewski i Dominik Nagel opowiedzieli o pracy kierowcy zawodowego na trasach krajowych i międzynarodowych. Bardzo dziękujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

 

Facebook