22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej
W dniu 3-11-2022 w Zespole Szkół Zawodowych Nr.1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się szkolenie teoretyczne z zakresu systemów suchej zabudowy, wytyczne w systemach - "Okładziny ścienne, ściany działowe, zabudowy". Szkolenie przeprowadził przedstawiciel firmy RIGIPS SAINT-GOBAIN Stanisław Sobczyk, instruktor montażu systemów suchej zabudowy. W szkoleniu brali udział uczniowie Technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz uczniowie branżowej szkoły 1 stopnia ,,Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie". Prowadzący zapoznał naszą młodzież z materiałami produkującymi przez firmę oraz prawidłowymi rozwiązaniami technicznymi systemów suchej zabudowy.
RIGIPS to producent płyt gipsowo - kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz (ścian działowych, sufitów podwieszanych, poddaszy) z wieloletnim doświadczeniem, działający na rynku polskim od 1994 roku. RIGIPS, jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę RIGIPS PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile ULTRASTIL®, które dzięki specjalnym ryflowaniom są o ponad 50% sztywniejsze i bardziej wytrzymałe, niż standardowe profile. Płyty produkowane są z naturalnego kamienia. RIGIPS posiada sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Produkty RIGIPS zapewniają najwyższą jakość wykończenia powierzchni mieszkalnych i użytkowych, wysoki komfort akustyczny oraz gwarantują bezpieczeństwo pożarowe. Uczniowie słuchali z zainteresowaniem i aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Taka forma nauki pozwala młodzieży poznać nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale przede wszystkim to, co najbardziej istotne w przyszłej pracy zawodowej.
Dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia oraz czekamy na kolejne.
Organizatorem szkolenia był Jacek Trybuch
 

 

Facebook