22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ATLAS”W dniu 02.11.2022 odbyło się pierwsze spotkanie z firmą ATLAS w tym roku szkolnym. Tematem szkolenia były podkłady podłogowe. W części teoretycznej uczniowie klas 4Tbp i 3t, zapoznali się z materiałami do wykonania podkładu pod posadzki firmy Atlas oraz znaczeniem prawidłowego doboru podkładu, w zależności od warunków panujących na budowie oraz przeznaczenia pomieszczeń. Szczególnie dotyczy to tarasów, gdzie zawsze należy zachować dodatkowy spadek o wartości 1,5-2% oraz odpowiednią wilgotność. W części praktycznej młodzież mogła sama wykonać anhydrytowy podkład samopoziomujący oraz cementowy podkład posadzkowy. Dziękujemy panu Aleksandrowi za przekazanie wiedzy naszym uczniom.
Koordynator Jacek Trybuch
 

Facebook