22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej
W naszej szkole nie tylko uczymy się w szkolnych ławkach, ale także podczas wyjazdów edukacyjnych. Dnia 21-10-2022 uczniowie klas 2Tb, 2Trw, 3Tb, 3Trw, 2ct, 1t, 3t udali się wraz z nauczycielami – Moniką Wysocką-Kowalską, Małgorzatą Matusiak, Danielem Figurskim oraz Jackiem Trybuchem do Nadarzyna na Warsaw Home Build - Międzynarodowe Targi Architektury i Materiałów Wykończeniowych. Podczas targów czołowe firmy z Polski oraz z zagranicy prezentowały szeroką gamę produktów z branży. Na uczestników czekały prelekcje i kongresy, prowadzone przez liderów z dziedziny architektury i budownictwa. Uczniowie mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach to nawiązanie znajomości z firmami.
 

Facebook