22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Młodzież klas budowlanych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim, włączyła się w obchody Dni Budowlanych, które odbywały się w Polsce 25 września 2022r. Z tej okazji uczniowie uczestniczyli w wielu imprezach i wystawach w Warszawie i Płocku, takich jak: obchody 25-lecia Politechniki Warszawskiej w Płocku, inauguracja roku akademickiego na politechnice, wyjazd na targi "Architektura i materiały budowlane" w Warszawie, a także udział w szkoleniach branżowych. Ponadto nauczyciele uczestniczyli w spotkaniu, którego tematem była "Przyszłość szkół budowlanych", zorganizowanym w Ministerstwie Technologii i Rozwoju dla branży budowlanej. W spotkaniu tym brali udział przedstawiciele Ministerstwa, Polskiego Związku Inżynierów Budownictwa, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Związku Przedsiębiorców Budowlanych i pracodawców oraz Politechniki Warszawskiej .

Podsumowaniem Dni Budowlanych 25 października br, było zorganizowanie jednoetapowego konkursu „DOMY MARZEŃ”, do którego przystąpiło 130 uczniów technikum budownictwa oraz technikum robót wykończeniowych. Uczniowie pisali test składający się z 40 pytań, obejmujących różne zagadnienia z technologii budownictwa, architektury, bhp, rysunku technicznego oraz prawa budowlanego. Komisja składająca się z nauczycieli przedmiotów zawodowych do oceny prac przyjęła kryterium egzaminacyjne, czyli min 50 %. Za najlepsze prace uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe, sponsorowane przez firmy budowlane współpracujące ze szkołą .

Facebook