22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 23 maja 2022 r. w siedzibie firmy Soudal  w Cząstkowie Mazowieckim odbyły się zajęcia teoretyczno-praktyczne dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia którzy kształcą się na kierunku „Monter stolarki budowlanej”.  Uczniowie mieli okazję rozwinąć swoje kompetencje z zakresu instalacji okien i drzwi, z wykorzystaniem nowoczesnych systemów Soudal. 

Ponieważ prawidłowy montaż stolarki budowlanej wymaga fachowej wiedzy i umiejętności. Firma Soudal, przedstawiła opracowany przez siebie niezawodny system szczelnego montażu okien i drzwi Soudal Window System (SWS) oraz rekomendowany przez Passive House Institute system montażu stolarki w warstwie ocieplenia Soudal Window Installation (SWI) 

 W ramach współpracy firma Soudal zaprosiła uczniów naszej szkoły (kl. 3MP) do swojej siedziby na autorskie szkolenie. 

Szkoleniowiec Pan Jarosław Zieliński oraz jego koledzy zadbali o właściwe proporcje między teorią a praktyką. Uczniowie zdobyli gruntowną wiedzę na temat systemów Soudal oraz montażu stolarki otworowej a także sami mogli przetestować prezentowane rozwiązania w praktyce. Pod okiem ekspertów firmy Soudal wykonali szczelny montaż stolarki w technologii SWS i SWI w sytuacji maksymalnie zbliżonej do warunków panujących na placu budowy. 

Dziękujemy Firmie Soudal za miłą gościnę i cierpliwość. 

Facebook