22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Logo Erasmus+

Z dumą informujemy, że 40 uczniów technikum zawodowego wraz z 4 opiekunami uczestniczą w stażach zawodowych realizowanych w ramach programu ERASMUS+. Grupa przebywa w miejscowości Leptokarya na Riwierze Olimpijskiej w Grecji. Uczniowie w zawodach: technik budownictwa/robót wykończeniowych, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik reklamy zdobywają nowe umiejętności w zawodzie, poznają najnowsze technologie, poprawiają umiejętności językowe, poznają  kulturę, obyczaje oraz podziwiają piękną przyrodę i krajobrazy. 

 

Facebook