22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

Dnia 3. kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły razem z pocztem sztandarowym wzięli udział w obchodach 82. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości zorganizowali: Burmistrza Miasta, Przewodniczący Rady Miejskiej, Związek Oficerów Rezerwy RP oraz Dowódca 2. Mazowieckiego Pułku Saperów.
Obchody rozpoczęła uroczysta Msza Święta w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Maz. Po nabożeństwie zebrani wraz z przybyłymi pocztami sztandarowymi udali się do parku miejskiego gdzie uroczyście posadzony został dąb pamięci upamiętniający kolejnego bohatera z naszych stron, który został zamordowany w Katyniu.

  

Facebook