22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej
 

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły odśpiewali Hymn Polski. Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiewał w klasach szkolnych, na warsztatach a nawet sali gimnastycznej.

Pamiętajmy o tym, co nas łączy!

Hymn

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły odśpiewali Hymn Polski. Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiewał w klasach szkolnych, na warsztatach a nawet sali gimnastycznej. Pamiętajmy o tym, co nas łączy!

Opublikowany przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Nowy Dwór Mazowiecki Niedziela, 14 listopada 2021

Oficjalny plakat akcji: tutaj

Prezentacja z okazji Narodowego Dnia Niepodległości przygotowana przez pana Mariusza Iwaniuka.

Facebook