22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W dniu 17 września 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach związanych z 81 rocznicą zbrodni katyńskiej. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w kościele pw. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Po Mszy św. wszyscy zebrani wraz z pocztami sztandarowymi udali się do parku przed Urzędem Miejskim gdzie nastąpiło uroczyste zasadzenie „Katyńskiego Dębu Pamięci” poświęconego por. sap. rez. Edmundowi Czaplickiemu.

Facebook