Nasza szkoła przyłączyła się do zbierania plastikowych nakrętek, które przekazane zostaną na rzecz małego nowodworzanina Mikołaja "Mikusia" Kamińskiego. Sześciolatek przeszedł poważny udar mózgu i bardzo potrzebne są pieniądze na rehabilitację. Właśnie temu mają służyć zebrane "korki". Nasza akcja trwać będzie do końca października - żeby zachęcić Was do aktywnego uczestnictwa w zbiórce ogłaszamy wewnętrzny konkurs! Klasa, która uzbiera największą ilość nakrętek (liczy się ich ciężar) otrzyma tydzień wolny od pytania i kartkówek, druga w kolejności - trzy dni a za trzecie miejsce należeć się będzie jeden, wybrany przez klasę dzień 🙂 Sposób gromadzenia korków - do ustalenia z wychowawcami! Powodzenia!