Uczniowie naszej szkoły, chcąc podkreślić wyjątkowy charakter świąt Bożego Narodzenia zorganizowali przedstawienie Jasełek Bożonarodzeniowych w zaprzyjaźnionym ze szkołą domu opieki „Marion” w Krubinie. Jasełka w wykonaniu młodzieży wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Piękny śpiew kolęd uświadomił wszystkim, że święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący uczniowie otrzymali drobny poczęstunek. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i pensjonariuszy Domu Opieki dostarczając wszystkim wielu wzruszeń.