22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

3 grudnia odbyło się szkolenie dla uczniów klas budowlanych branżowej szkoły I stopnia. Szkolenie przeprowadził Pan Jarosław Zieliński przedstawiciel firmy SOUDAL - największego na świecie producenta pianek montażowych oraz czołowego dostawcy mas uszczelniających, klejów oraz chemii budowlanej. W części teoretycznej uczniowie wysłuchali informacji na temat podstawowych składników z których powstają wyroby firmy SOUDAL. Dowiedzieli się także jak ważną rolę pełni fizyka budowli w budownictwie i montażu stolarki budowlanej. Część praktyczna przebiegała w pomieszczeniach warsztatów budowlanych. Po pokazie i omówieniu produktów oraz sposobu ich aplikacji, uczniowie mieli możliwość dokonać samodzielnej aplikacji pian poliuretanowych.

 

Facebook