22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

11 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły oraz poczet sztandarowy wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10:00 Mszą Świętą w kościele parafialnym p.w. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Po uroczystości uczestnicy wraz z pocztami sztandarowymi przemaszerowali pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie o godzinie 11:11 odśpiewano hymn państwowy i złożono kwiaty.

Facebook