22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła Pamięta" nasi uczniowie uczestniczą w wydarzeniach mających na celu upamiętnienie bohaterów naszej wolności oraz postaci związanych z "naszą małą ojczyzną".
Klasa III s wraz z wychowawczynią odwiedziła groby osób zasłużonych i cenionych dla naszej społeczności znajdujące się na nowodworskim cmentarzu.
Uczniowie klasy I tbp mieli okazję zgłębić historię miejsc pamięci znajdujących się w Twierdzy Modlin. Dzięki wspaniałemu przewodnikowi panu Maciejowi Kostrzewskiemu młodzież poznała wiele ciekawych historii wiążących się z dziejami jednej z największych twierdz w Europie oraz pomogła uporządkować groby bohaterów spoczywających na jej terenie.

Facebook