22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W warsztatach szkolnych w dniach 21 i 22 października odbyło się szkolenie dla klas budowlanych szkoły branżowej oraz technikum, przeprowadzone przez przedstawicieli jednego z największych wiodących producentów stolarki drzwiowej na rynku polskim – firmy Hormann. Szkolenie w części teoretycznej dotyczyło krótkiej historii powstania i działania na rynkach światowych firmy, jej szerokiej gamy produktów w budownictwie jednorodzinnym po systemowe bramy, śluzy magazynowe i inne produkty przemysłowe. Szczególny nacisk położony był na ekologię produktów oraz rozwiązania materiałowe, oszczędzające ucieczkę ciepła z budynków przez bramy i drzwi. W części praktycznej uczniowie uczestniczyli w pokazie montażu drzwi zewnętrznych, a następnie pod okiem serwisantów mogli sami dokonywać regulacji skrzydła drzwiowego.
Za udział w tym szkoleniu uczniowie  otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Facebook