Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:




DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

1. Nowak Iwona język polski
2. Konsalik Mariola język polski
3. Iwaniuk Mariusz religia
4. Kuszyńska Karolina przedmioty zawodowe organizacji reklamy
5. Potoczny Łukasz przedmioty zawodowe organizacji reklamy
6. Ostrowska Katarzyna język angielski
7. Wysokińska Agnieszka język angielski
8. Sierzputowska Kinga język angielski
9. Piesiak Lucyna język niemiecki
10. Kosiński Andrzej język niemiecki
11. Tyśnicka Dorota matematyka
12. Łyczkowska Jolanta matematyka
13. Turek Grzegorz historia
14. Dąbroś Izabela nauczyciel bibliotekarz,polski
15. Wysocka-Kowalska Monika pedagog szkolny
16. Włodarczyk Joanna fizyka, informatyka
17. Stulczewska Bogumiła geografia
18. Zmitrowicz Monika biologia
19. Jankowska Elżbieta w-f, marketing
20. Grzybowska Ewa podstawy przedsiębiorczości
21. Hamiti Joanna przedmioty informatyczne
22. Niździński Grzegorz przedmioty informatyczne
23. Sołowianiuk Jerzy przedmioty informatyczne
24.
przedmioty informatyczne
25. Soczeska Małgorzata przedmioty zawodowe organizacji reklamy
26. Zapora Mirosława chemia
27. Malasiewicz Ewa przedmioty zawodowe budowlane
28. Krysiak Bożena przedmioty zawodowe budowlane
29. Rutkowski Jerzy przedmioty zawodowe budowlane
30.
przedmioty zawodowe mechaniczne
31. Grzechnik Marcin przedmioty zawodowe samochodowe
32. Mróz Marek przedmioty zawodowe mechaniczne
33. Dwórznik Dariusz
przedmioty zawodowe samochodowe
34. Krzyżewska Monika matematyka
35. Kosiń Zbigniew przedmioty zawodowe samochodowe
36. Zmitrowicz Grzegorz w-f
37. Budka Adam w-f
38. Szulc Zbigniew w-f
39. Trybuch Jacek zajęcia praktyczne budowlane
40. Łabęda Izabela przedmioty zawodowe organizacji reklamy
41. Matusiak Małgorzata przedmioty zawodowe budowlane