Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Uczennica klasy 3 r - Aleksandra Wójcik, odebrała Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019. Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy jej dalszych sukcesów!

Uczeń naszej szkoły Damian Chojnacki -zawodnik NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim-brał udział w Mistrzostwach Mazowsza w podnoszeniu ciężarów do lat 16 oraz w Mistrzostwach Polski do lat 15. Zawody odbyły się w Ciechanowie. Damian w swojej kategorii zajął V miejsce w Mistrostwach Polski, a w mistrzostwach województwa był IV. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Sukces Damiana Chojnackiego

Uczeń klasy 2 TI - Mateusz Biernat- brał udział w Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Juniorów w Tarnowie. Miło nam poinformować, że zdobył tytuł mistrzowski w trzech konkurencjach: rzut dyskiem, rzut oszczepem oraz pchnięcie kulą. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

5 maja uczeń naszej szkoły Mateusz Biernat - zawodnik klubu KSN Warszawa - zajął wraz z drużyną trzecie miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U22 w Koszykówce na Wózkach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.