W ramach współpracy z firmą Atlas 09.01.2024 roku w warsztatach szkolnych ZSZ nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się szkolenie firmy ATLAS. Tematem szkolenia tym razem była hydroizolacja pomieszczeń mokrych - układ warstw, materiały (hydroizolacje, kleje, fugi). Uczniowie klas technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz technikum budowlanego mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej materiałów firmy Atlas przeznaczonych do wykonania hydroizolacji. Młodzież zapoznała się z rodzajem podłoży, sposobem wykonania hydroizolacji i uszczelnień oraz metodami wykonania okładzin ceramicznych. Najbardziej aktywni uczniowie zostali nagrodzeni upominkami. Dziękujemy przedstawicielom firmy - panu Stanisławowi Marciniakowi i Aleksandrowi Posled za wiedzę przekazaną naszym uczniom i oczekujemy więcej.

Organizatorem szkolenia był Jacek Trybuch.