W dniu 14-11-2022 w ZSZ nr.1 w warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie firmy ATLAS. Tematem szkolenia tym razem były "Prace glazurnicze – łazienki". Uczniowie klas technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz klasy branżowe - monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności praktycznych, dotyczących łazienek. Młodzież zapoznała się z rodzajem podłoży, sposobem wykonania hydroizolacji i uszczelnień oraz metodami wykonania okładzin ceramicznych. Młodzież poznała nie tylko aktualnie produkowane produkty firmy, ale także te, które dopiero wchodzą na rynek. Takim produktem jest m.in. ATLAS GRUNT NKP –którego skład to inteligentna koloidalna kombinacja cząstek polimeru różnego rodzaju i różnej wielkości, rozpoznająca podłoże, na którą jest aplikowana; silnie penetruje i wzmacnia podłoże, nie kapie podczas aplikacji. Dziękujemy za przekazaną wiedzę i oczekujemy więcej.
Organizatorem szkolenia był Jacek Trybuch