Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, 21 marca w budynku Warsztatów Szkolnych, uczniowie klas budowlanych 1 TB, 2 TB, 3 TB, 1 T, 2 T i 3 T brali udział w kolejnym z cyklu spotkań szkoleniu przeprowadzonym przez fachowców, tym razem z firmy Roto Frank, jednej z wielu firm akcji „DOBRY MONTAŻ”, której hasłem jest: wybór dobrego produktu jest tak samo ważny jak jego dobre zamontowanie - nasi uczniowie w ramach klas patronackich są szkoleni w montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Po szkoleniu otrzymali certyfikaty wystawione przez ROTO, a pracownia budowlana wzbogaciła się, w ramach daru firmy ROTO, o okucie zamknięcia obwodowego rozwieralno-uchylnego dla typowego okna. W sali konferencyjnej na piętrze odbyła się część teoretyczna oraz praktyczna szkolenia w ramach Roto Frank Okucia Budowlane i Roto Frank Okna Dachowe, przeplatana filmami szkoleniowymi oraz małą wystawą różnych typów okuć i zamknięć okiennych i drzwiowych. W ramach szkolenia umiejętności praktycznych nasi uczniowie zapoznali się z metodami regulacji okuć, sami wykonując te czynności na dostarczonych w ramach szkoleniach różnych typach okuć i zamków. Szkolenie niewątpliwie przybliżyło uczniom wiedzę na temat nowoczesnej stolarki okiennej i drzwiowej.    Więcej zdjęć  >>>